Знищення вікна

Загалом, програма повинні знищити всі вікна, які він створює. Він робить це за допомогою DestroyWindow функції. Коли вікно знищені, система приховує вікно, якщо відображається а потім видаляє будь-які внутрішні дані, пов'язані з вікна. Це розриває дескриптор вікна, які більше не використовуються застосунком.

Застосунок руйнує багато Windows, вона створює, незабаром після їх створення. Наприклад, програма зазвичай руйнує діалоговому вікні вікно як тільки програма має достатньо введення даних користувачем продовжити своє завдання. Застосування в кінцевому підсумку руйнує головного вікна програми (до припинення).

До знищення вікно, програма повинна зберегти або видалити будь-які дані, пов'язані з вікна, і це повинні звільнити будь-якого системних ресурсів, виділених на вікна. Якщо програма не звільняє ресурси, система буде вільний будь-які ресурси не Звільнившись від застосування.

Знищення вікна не впливає на клас вікна, з якого створено вікна. Новий windows може ще бути створені за допомогою цього класу, і будь-який наявний windows цього класу продовжувати працювати. Також знищення вікна руйнує вікна нащадком windows. DestroyWindow функція надсилає повідомлення WM_DESTROY спочатку вікна, а потім, щоб її дитина windows і нащадком windows. Таким чином всі нащадком windows вікна знищуються також зруйнував.

Вікно з меню вікно отримує WM_CLOSE повідомлення, коли користувач натискає Закрити. Шляхом обробки цього повідомлення, програма пропонує для підтвердження перед знищення вікна. Якщо користувач підтверджує, що вікно має бути знищено, додаток може викликати функцію DestroyWindow , знищити вікна.

Якщо вікно знищуються активного вікна, як активний і фокус Штатів переносяться до іншого вікна. Вікно, яке стає активного вікна є наступне вікно, як визначається комбінацію клавіш alt + esc. Новий активного вікна, потім визначає які воно отримує фокус вводу.

Index