Вікно ручки

Після створення вікна, створення функція повертає на вікно впоратися , що унікально ідентифікує вікна. Застосунок використовує цю ручку в інші функції направити їх дії до вікна. Дескриптор вікна має тип даних HWND ; Застосунок необхідно використовувати цього типу, коли оголошення змінна, яка містить дескриптор вікна.

Існують спеціальні константи, що може замінити вікно ручку в певних функцій. Наприклад, застосунок можна використовувати HWND_BROADCAST в функції SendMessage і SendMessageTimeout , або HWND_DESKTOP в на MapWindowPoints функції.

Хоча константи NULL не дескриптор вікна, використайте його в деяких функцій, щоб визначити, що жодне вікно не впливає. Наприклад, зазначення значення NULL для параметра CreateWindowEx функції, hwndParent створює вікна, що не має батьків або власника. Зазначення значення NULL для MessageBox функція hWnd параметр створює вікні повідомлення, яке має не власник. Деякі функції можуть повертати NULL замість того, щоб ручки, із зазначенням, що стосується цієї дії немає вікна.

Заявку можна скористатися функцією FindWindow виявити, чи вікно з після вказаного імені або ім'я вікна існує в системі. Якщо таке вікно, FindWindow повертає дескриптор вікна. Щоб обмежити результати пошуку конкретного додатка, windows дитини, функція FindWindowEx . IsWindow функція визначає, чи дескриптор вікна ідентифікує дійсний, існуючі вікна.

Index