Про статичні елементи керування

Програми часто використовують статичні елементи керування позначити інші елементи керування, або відокремити групу елементів керування. Хоча статичні елементи керування windows дитини, їх не можна виділити. Таким чином, вони не може отримувати фокус вводу і не може мати клавіатура інтерфейс. Статичний елемент керування, який має SS_NOTIFY стиль отримує миші вводу, повідомивши вікна батьків, коли користувач натискає або двічі клацає елемент. Статичний елементів керування належать клас СТАТИЧНИХ вікна.

Хоча статичні елементи керування можуть використовуватися в перекриваються, спливаючі вікна і дитина windows, вони призначені для використання в діалогових вікнах, де система стандартизує їх поведінку. За допомогою статичного контролю за межами діалогових вікон, розробник збільшує ризик того, що застосування може вести себе в нестандартні моди. Як правило, розробник або використовує статичний елементи керування в діалогових вікнах або використовує стиль SS_OWNERDRAW для створення налаштувати статичний елементи керування.

Щоб отримати додаткові відомості про діалогові вікна бачити Діалогових вікон. Щоб отримати додаткові відомості про класи вікон побачити Класи вікон. Щоб отримати додаткові відомості про subclassing вікна бачити Вікно процедури.

Index