Стандарт смуг прокрутки та смуги прокручування елементи керування

Смугу прокручування входить у вікно, як стандартний прокрутки або смуги прокрутки. Стандартний прокрутки знаходиться в nonclient області вікна. Це створений з вікна і відображається, коли вікно відображається. Єдина мета стандартний прокрутки є користувача для створення рухомого запити для перегляду всього вмісту області клієнта. Ви можете включити стандартний прокрутки у вікні, вказавши обидва стилі, WS_HSCROLL або WS_VSCROLL, під час створення вікна. Стиль WS_HSCROLL створює горизонтальної прокрутки, розташовані в нижній частині області клієнта. Стиль WS_VSCROLL створює вертикальної смуги, розташовані у правому куті області клієнта. SM_CXHSCROLL SM_CYHSCROLL система метричні значення та визначити ширину та висоту стандартний горизонтальної смуги прокручування. Значення SM_CXVSCROLL та SM_CYVSCROLL визначити ширину та висоту стандартний вертикальної смуги.

Смуги прокрутки є вікно керування, що належить до класу смуга ПРОКРУТКИ вікна. Смуги прокрутки з'являється і функціонує як стандартний прокрутки, але це окреме вікно. Як окреме вікно смуги прокрутки отримує пряме фокус вводу, позначається миготливий за допомогою курсору відображається в бігунка. На відміну від стандартних прокрутки смуги прокрутки також має вбудований клавіатура інтерфейс, що дозволяє користувачеві прямого прокручування. За допомогою стільки прокручування Бар контролю за потреби в одному вікні. Під час створення смуги прокрутки, необхідно вказати розташування та розміри смуги прокручування. Однак, якщо можна змінити розмір вікна елемента керування, смуги прокручування, зміни смуги прокрутки повинно бути зроблено кожного разу, коли змінюється розмір вікна.

Переваги використання стандартних прокрутки, в тому, що система створює смуги прокручування і автоматично встановлює її розмір і положення. Однак, стандартний смузі прокручування, іноді занадто обмежувальний характер. Наприклад, припустимо, що ви хочете, щоб розділити клієнтської області на чвертей і використовувати окремий набір смуги прокручування, щоб контролювати зміст кожного чверті. Неможливо використовувати стандартні смузі прокручування, тому що можна створювати лише один набір смуги прокручування для конкретного вікна. За допомогою прокрутки Бар контролю замість цього, тому що ви можете додати їх до вікна, як ви хочете.

Додатків може надати елементів керування прокруткою бар для інших цілей, ніж прокручування вміст вікна. Наприклад, заявки на екрані заставки може надати смугу прокручування для встановлення швидкості, з якою графіка переміщуються на екрані.

Смуги прокрутки може мати кількість стилів, яка служить для керування орієнтації і позиція смуги прокручування. Ви вказати стилі, які ви хочете, коли CreateWindowEx функцію, щоб створити смуги прокрутки. Деякі стилі створити смуги прокрутки який використовує за замовчуванням ширину або висоту. Однак, вам завжди слід указати x - і y координати і інші розміри смуги прокручування.

Щоб створити таблицю прокручування панелі керування стилями побачити Прокручування панелі керування стилями.