Прокрутіть поле позиції і прокрутка діапазон

Розташування бігунка представлено як ціле число; Це по відношенню до лівої або верхньої кінці смуги прокручування, залежно від того, чи є смуги прокручування, горизонтальна або вертикальна. Позиція повинна бути в межах мінімальне та максимальне значення прокрутки діапазону. Наприклад, смугу прокрутки з діапазону від 0 до 100, 50 положення є посередині, з інших позицій, які розподілені вздовж смуги прокрутки. Початок діапазону залежить від смуги прокручування. Стандартний смузі прокручування мати початковий діапазон від 0 до 100; прокручування панелі керування мають пустого діапазону (мінімальне та максимальне значення є нуль), якщо ви повідомляєте явні діапазон під час створення елемента керування. Діапазон можна змінити в будь-який час. Ви можете використовувати функцію SetScrollInfo , щоб встановити діапазон значень і GetScrollInfo функції для отримання поточних значень діапазону.

Застосування зазвичай Налаштовує діапазон прокручування до зручний цілих, що робить його легко перевести прокручування полі позиція в до значення, яке відповідає об'єкт даних, щоб бути прокручуються. Наприклад, якщо застосунок потрібно відобразити 260 лінії текстовий файл у вікно, яке можна відобразити лише 16 рядків за раз, вертикальний сувій Бар діапазон можна встановити 1 через 244. Якщо бігунка в позиції 1, перша лінія буде у верхній частині вікна. Якщо бігунка на позиції 244, останнього рядка (лінія 260) буде в нижній частині вікна. Якщо програма намагається визначити значення позиції, що є меншим за мінімальне значення, або більше, ніж максимальна, замість цього використовується Мінімальне або максимальне прокручування діапазон значення.

Ви можете встановити розмір сторінки для смуги прокручування. Розмір сторінки представляє кількість одиниць дані, які може поміститися в клієнтської області вікна власника, враховуючи його поточного розміру. Наприклад, якщо області клієнта може містити 16 рядків тексту, додаток буде встановити розмір сторінки до 16. Система використовує розмір сторінки, разом з прокруткою діапазон і довжина прокручування вал, щоб встановити розмір бігунка. Кожного разу, коли розмір вікна, яке містить смугу прокручування, додаток слід викликати функцію " SetScrollInfo ", щоб встановити розмір сторінки. Заявку можна отримати Поточний розмір сторінки за номером функцію надсилання GetScrollInfo .

Щоб встановити корисним відносини між на діапазон значень смуги прокрутки та об'єкт даних, застосунок повинні налаштувати діапазон кожного разу, коли розмір даних об'єкта зміни.

Як користувач рухається бігунка на смузі прокрутки, смуги прокручування повідомляє прокручування поле позиції як ціле число в діапазоні прокручування. Якщо положення мінімальне значення, бігунка знаходиться у верхній частині вертикальної смуги або до лівого краю горизонтальної смуги прокручування. Якщо положення є максимальне значення, бігунка є в нижній частині вертикальної смуги або в правій частині горизонтальної смуги прокручування.

Максимальне значення, яке смугу прокручування можна доповіді (тобто максимум, прокрутка позиції) залежить від розміру сторінки. Якщо смуга прокручування сторінки розміром більше, ніж один, максимальне значення прокрутки позиції є меншим за значення Максимальне діапазону. Можна використовувати такі формули для обчислення максимальну прокручування позиції:

MaxScrollPos = MaxRangeValue-(PageSize - 1) 

 

Заяву слід перемістити бігунка на смузі прокрутки. Хоча користувач робить запит для прокручування смугу прокрутки, смуга прокручування не оновлюється автоматично прокрутки вікна позиції. Замість цього, вона проходить запит до вікна батьків, які повинні прокручування на даних і оновити поле відвідуєте. Застосунок використовує функцію SetScrollInfo оновити поле відвідуєте; в іншому випадку, це функція SetScrollPos . Так як він контролює руху поле рядка, застосування можна перемістити бігунка кроками, що найкраще для даних, будучи прокручується.

Index