Смуга прокрутки-запити

Користувач робить прокрутку запитів, натиснувши різні частини смуги прокручування. Система надсилає запит до даного вікна у формі WM_HSCROLL або WM_VSCROLL повідомлення. На горизонтальній смузі прокрутки посилає повідомлення, WM_HSCROLL; WM_VSCROLL повідомлення надсилається на вертикальній смузі прокрутки. Кожне повідомлення містить код повідомлення, що відповідає на дії користувача, щоб ручка для прокручування бар (прокручування панелі керування тільки), і, в деяких випадках, позиції бігунка.

На рисунку нижче показано сповіщення про повідомлення, які користувач створює при натисканні різні частини смуги прокручування.

Прокручування сповіщення про штрих-коди вказати займає дій користувача. Програма аналізує кодів, які супроводжують WM_HSCROLL та WM_VSCROLL повідомлення та здійснить відповідні прокручування операції. У нижченаведеній таблиці повідомлення про дії користувача, визначається для кожного повідомлення, а потім реагування на застосування. У кожному випадку одиниця визначається застосування відповідно до заданого даних. Наприклад, типова одиниця для прокручування тексту по вертикалі є рядок тексту.

Сповіщення
повідомлення

Дія

Відповідь
SB_LINEUP Користувач натискає на стрілки прокручування вгору. Розташування бігунка пізнішу; прокручується бік верхньої частини даних на однієї одиниці.
SB_LINEDOWN Користувач натискає зі стрілкою прокручування вниз. Збільшує прокрутки вікна позицію; прокручується у кінець даних на однієї одиниці.
SB_LINELEFT Натиснути стрілку вліво. Розташування бігунка пізнішу; прокручується до лівого кінця даних на однієї одиниці.
SB_LINERIGHT Натиснути стрілку вправо. Збільшує прокрутки вікна позицію; прокручується до правого боку даних на однієї одиниці.
SB_PAGEUP Користувач натискає вал Бар прокрутки вище маркера прокрутки. Зменшує позиції бігунка на кількість даних одиниць у вікні; прокручується бік верхньої частини даних на таку ж кількість одиниць.
SB_PAGEDOWN Користувач натискає прокручування Бар вал нижче бігунка. Збільшує прокручування поле позицію за кількістю одиниць даних у вікні; прокручується у кінець даних на таку ж кількість одиниць.
SB_PAGELEFT Користувач натискає вал Бар прокручування ліворуч від бігунка. Зменшує позиції бігунка на кількість даних одиниць у вікні; прокручується до лівого кінця даних на таку ж кількість одиниць.
SB_PAGERIGHT Користувач натискає вал Бар прокрутки праворуч від бігунка. Збільшує прокручування поле позицію за кількістю одиниць даних у вікні; прокручується до правого боку даних на таку ж кількість одиниць.
SB_THUMBPOSITION Користувач відпускає бігунка після перетягування його. Встановлює повзунок у місце, з огляду на повідомлення; прокручування на даних на таку ж кількість одиниць бігунка переїхав.
SB_THUMBTRACK Користувач тягне бігунка. Встановлює бігунка на посаду в повідомлення і прокручується даних на таку ж кількість одиниць бігунка переїхав для додатків, які швидко намалювати даних. Застосунки, які не можна швидко намалювати даних повинні чекати раніше рухається бігунком і прокрутка дані, повідомлення SB_THUMBPOSITION.
SB_ENDSCROLL Користувач відпускає миші після проведення, стрілка або прокрутки Бар вал. Відповідь не потрібна.

Смуги прокручування генерує повідомлення про SB_THUMBPOSITION і SB_THUMBTRACK, коли користувач натискає і тягне бігунка. Програма має запрограмовано обробляти або в SB_THUMBTRACK або повідомлення про SB_THUMBPOSITION.

Повідомлення про SB_THUMBPOSITION відбувається, коли користувач відпускає кнопку миші після пункт бігунком. Програма, яка обробляє це повідомлення виконує прокручування операцію після того, як користувач має витягли бігунок до потрібного положення і випущений кнопки миші.

SB_THUMBTRACK сповіщення про повідомлення, що виникають як користувач тягне бігунка. Якщо застосунок процесів SB_THUMBTRACK повідомлень, прокрутка вмісту вікна як користувач тягне бігунка. Однак, смугу прокручування можна генерувати багато повідомлення про SB_THUMBTRACK за короткий період, так що додаток повинні обробляти ці повідомлення тільки, якщо вона може швидко перемальовуючи вмісту вікна.

Index