Друк

Ви можете відправляти повідомлення до елемента керування форматованого тексту, щоб зробити його вихід для вказаного пристрою, наприклад, принтер. Ви також можете вказати пристрій, для якого багатих редагувати елемент керування формати тексту.

Щоб відформатувати частина форматується контролю вмісту для конкретного пристрою, можна EM_FORMATRANGE повідомлення. FORMATRANGE структура, що з цього повідомлення визначає діапазон тексту, форматування, як і пристрій контекст для цільового пристрою.

Після форматування тексту для виводу, можна надіслати вихідний пристрій за допомогою EM_DISPLAYBAND повідомлення. Використовуючи кілька разів EM_FORMATRANGE і EM_DISPLAYBAND повідомлень, програма, яка друкує вміст елемента керування для форматованого тексту можна реалізувати діапазонів. (Сегментації є поділ виводу на менші частини для друку).

EM_SETTARGETDEVICE повідомлення можна вказати кінцевий пристрій, для якого керування форматованого тексту формати тексту. Це повідомлення є корисним для WYSIWYG (що ви бачите те, що ви отримаєте) форматування, в якому застосунок позиції текст за допомогою метрики шрифтів принтера за промовчанням, замість того, щоб на екрані.

Index