EM_SETTEXTMODE

[Це попередні документації та тема змінити].

Багаті редагування 2.0 і пізніше: Надіслати повідомлення EM_SETTEXTMODE встановити текстовому режимі, або скасувати рівень контролю форматованого тексту. Повідомлення не працює, якщо елемент містить будь-який текст.

Багаті редагування 1.0: Це повідомлення не підтримується.

EM_GETUNDONAME wParam (WPARAM) режим; = / / Задає новий текстовий режим lParam = 0; / / не використовуються; повинні бути нульовим 

Параметри

режим
Значення wParam. Визначення комбінації значень від ТЕКСТОВИЙ тип нумерації. Значення задайте нові параметри для елемента керування текстового режиму та скасувати рівня параметрів.

Виберіть одне з таких значень встановити параметр режиму тексту. Якщо не вказати текстове значення режим, режим текст залишається з поточними параметрами.
Значення Значення
TM_PLAINTEXT Вказує режим звичайний текст, в якому контроль схожий на стандартний редагувати елемент керування. Щоб отримати додаткові відомості про режим звичайний текст перегляньте наступний розділ зауваження.
TM_RICHTEXT Вказує режим форматованого тексту, в якому елемент керування має функціональність стандартної форматованого тексту. Форматований текст режимі є параметр за промовчанням.

Виберіть одне з таких значень, щоб встановити параметр рівня скасувати. Якщо не вказано значення скасувати рівні, на рівні скасувати залишається з поточними параметрами.
Значення Значення
TM_SINGLELEVELUNDO Контроль дозволяє користувачеві скасувати лише останньої дії, які можна скасувати.
TM_MULTILEVELUNDO Елемент керування підтримує множинні операції скасування. Це Настройка за промовчанням. Встановити максимальну кількість скасування дій за допомогою EM_SETUNDOLIMIT повідомлення.

Значення TM_SINGLECODEPAGE та TM_MULTICODEPAGE в даний час не підтримується.

Повернення значень

Якщо повідомлення завершено успішно, значення, що повертається, є нуль.

Якщо повідомлення не вдається, значення, що повертається, є ненульовим.

Зауваження

У режимі форматованого тексту форматованого тексту контролю має функціональність стандартної форматованого тексту. Однак, в режимі звичайний текст елемента керування схожий на стандартний редагувати елемент керування.

Елемент керування має містити текст не, коли він отримує EM_SETTEXTMODE повідомлення. Щоб переконатися, немає тексту, відправити WM_SETTEXT повідомлення з пустий рядок ("").

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 4.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в richedit.h.

Дивіться також

Rich редагувати елементи керування огляд, Rich редагування повідомлень, EM_GETTEXTMODE, ТЕКСТОВИЙ, WM_SETTEXT

Index