Багаті редагувати операцій буфера обміну

Заявку можна вставити вміст буфера обміну в елемент керування форматованого тексту доступні буфера обміну формат або формат конкретної буфера обміну. Ви також можете визначити, чи багатих редагувати елемент керування здатний вставлення формат буфера обміну.

Як з поля, можна скопіювати або Вирізати виділений вміст за допомогою в WM_COPY або WM_CUT повідомлення. Аналогічно, можна вставити вміст буфера обміну в елемент керування для форматованого тексту за допомогою в WM_PASTE повідомлення. Елемент керування буде вставлено перший доступний формат, що розпізнається, який, мабуть, є найбільш описовий формат.

Щоб вставити формат конкретної буфера обміну, можна EM_PASTESPECIAL повідомлення. Це повідомлення є корисним для додатків за допомогою команди Спеціальне вставлення, яка дозволяє користувачеві вибрати формат буфера обміну. Щоб визначити, чи цей формат є визнаним елемент керування можна використовувати EM_CANPASTE повідомлення.

Визначити, чи будь-якому форматі доступний буфера обміну визнана форматується керування також можна EM_CANPASTE повідомлення. Це повідомлення є корисним під час обробки повідомлення WM_INITMENUPOPUP . Програма може дозволити або сірий свою команду Вставити, залежно від того, чи елемент керування можна вставити будь-який з доступних форматів.

Rich елементах керування зареєструвати два формати буфера обміну: форматований текст (RTF) і формат, називається RichEdit тексту та об'єктів. Застосунок може зареєструвати ці формати за допомогою в RegisterClipboardFormat функції, зазначення значення CF_RTF та CF_RETEXTOBJ.

Index