Власник звертається меню та WM_DRAWITEM повідомлення

Коли елемент має бути звернена (наприклад, коли він вперше відображається або коли користувач вибирає його), система надсилання повідомлення WM_DRAWITEM вікно процедуру у меню вікно власника. Це повідомлення містить вказівник на DRAWITEMSTRUCT структуру, яка містить відомості про елемент, включаючи елемент даних, які програми призначив його. Крім того, DRAWITEMSTRUCT містить позначки, які позначають стан елемента (наприклад, чи це сірим кольором, чи перевірили) обмежуючого прямокутника, пристроїв зв'язку, що застосунок використовує, щоб намалювати елемент.

Застосування повинні зробити під час обробки повідомлення WM_DRAWITEM:

  1. Визначення типу малюнка, що необхідно. Щоб зробити це, перевірити DRAWITEMSTRUCT структури, член itemAction.
  2. Намалювати елемент меню належним чином, за допомогою рамки прямокутник і пристрій контекст, отримані з DRAWITEMSTRUCT структури. Застосування повинні зробити лише в межах обмежуючого прямокутника. З міркувань продуктивності системи не відсікти частини зображення, що звертається за межами прямокутника.
  3. Відновити всі об'єкти GDI, вибрані для пункту меню контексту пристрою.

Якщо користувач вибирає пункт меню, система встановлює DRAWITEMSTRUCT структури, член itemAction значення ODA_SELECT та встановлює ODS_SELECTED значення в itemState член. Це додаток кий для перемальовування елемент меню, щоб вказати, що його виділено.

Index