Стандартна клавіатура інтерфейс

Система призначена для роботи з або без допомоги миші або іншого вказівного пристрою. Оскільки система забезпечує інтерфейс стандартної клавіатури, користувач може використовувати клавіатуру, виберіть пункти меню. Цей інтерфейс клавіатури не потрібно спеціальний код. Застосунок отримує повідомлення команди, чи користувач вибирає пункт меню за допомогою миші або клавіатури. Стандартна клавіатура інтерфейс обробляє наступне натискання клавіш.

Натискання клавіші Дія
Символ алфавіту Виділення першого елемента меню з вказаного символу як його ключ доступу. Якщо вибраний елемент викликає меню, меню буде відображено і виділяється перший елемент. В іншому випадку, вибрано пункт меню.
alt Відображення або приховання в і з режимі меню.
alt + клавіша "пробіл" Відображає меню вікна.
введіть Активація меню і виділяє перший елемент меню, якщо елемент меню, пов'язані з ним. В іншому випадку натискання цієї клавіші вибирає елемент, як, якщо користувач випустила кнопку миші, поки елемент був обраний.
esc Вихід із меню режиму.
стрілка вліво Переключення до попереднього елемента меню верхнього рівня. Меню верхнього рівня елементи містять назви меню та меню вікна . Якщо виділений елемент у меню, вибрано попереднього стовпця в меню або попередній елемент меню верхнього рівня вибрано.
стрілка вправо Працює як клавішу зі стрілкою вліво, за винятком в протилежному напрямку. У меню натискання цієї клавіші переміщення вперед з одного стовпця; коли вибраний елемент є у дальньому правому стовпці, вибирається наступне меню.
вгору або вниз стрілку Активація меню після натискання в назві меню. При натисненні в меню, клавіші стрілка вгору Вибір попереднього елемента; вниз клавіші зі стрілкою Виділяє наступний елемент.

Index