Розділювачі елементів меню та розбиття на рядки

Система забезпечує особливий тип елемент меню, називається Розділювач, що з'являється у вигляді горизонтальної лінії. Розділювачі можна розділити меню на групи пов'язаних між собою пунктів. Роздільник не може використовуватися в меню панелі, і користувач не може вибрати роздільник.

Рядок меню містить більше меню імена, не вміщується на одній лінії, система обгортання панелі меню на автоматичне розбиття їх на дві чи більше рядків. Може спричинити розрив рядка, відбуваються в певний елемент в рядку меню шляхом присвоєння MFT_MENUBREAK вид прапорі до елемента. Система місця цей елемент і всі наступні елементи на новий рядок.

Коли меню містить більше елементів, ніж може вміститися в одному стовпці, у меню буде скорочено. Ви може призвести до розриву колонки, відбуваються в певний елемент у меню призначення MFT_MENUBREAK вид прапорі до елемента або за допомогою MENUBREAK параметр у заяви елемент меню. Система місця цей елемент і всі наступні елементи в новому стовпці. MFT_MENUBARBREAK вид прапорі має такий самий ефект, за винятком, що вертикальні лінії, що з'являється між новий стовпець і старі.

Якщо ви використовуєте AppendMenu, InsertMenuабо ModifyMenu функції призначити розбиття на рядки, слід призначити тип прапори, MF_MENUBREAK або MF_MENUBARBREAK.

Index