Меню панелі і меню

Меню, організовані в ієрархії. На верхньому рівні ієрархії є рядок меню; меню випадає з панелі меню і на нижчих рівнях є підменю. Рядок меню іноді називається меню верхнього рівня, і меню та підменю, також відомий як спливаюче меню.

Пункт меню можна виконують команду або відкрити вкладене меню. Елемент, який виконує команду називається команду елемент або команди.

Об'єкт на майже завжди відкриється меню, рядок меню. Меню рідко містити команди. Меню Відкрити на панелі меню падає вниз від рядка меню і іноді називають розкривного меню. Після відображення розкривного меню додається до рядка меню. Пункт меню в рядку меню, який відкриває спадне меню називається ім'я меню.

Назви меню в рядку меню представляти основні категорії команди, що забезпечує застосування. Зазвичай вибору імені меню в рядку меню відкриває меню яких пунктів меню відповідають команди в даній категорії. Наприклад, рядок меню може містити меню файл ім'я, після натискання користувачем, Активація меню з пунктів меню, наприклад, новий, Відкритиі Зберегти.

Тільки перекриваються або спливаюче вікно може містити рядка меню; дочірнього вікна не може містити один. Якщо рядок заголовка вікна, система позиції рядка меню просто під ним. Рядок меню завжди буде видимим. Вкладене меню немає на екрані, однак, поки користувач вибирає пункт меню, який активує його. Щоб отримати додаткові відомості про перекриваються та спливаючі вікна див. Стилі Генеральний вікно.

Кожне меню повинні мати власник-вікна. Система надсилання повідомлень у меню вікно власник коли користувач вибирає меню або вибирає пункт в меню. Ці повідомлення описані в Повідомлень використовується з меню.

Index