GetSystemMenu

Функція GetSystemMenu дозволяє додатки для доступу до меню вікна (також відомий як системне меню або меню керування ) для копіювання та зміни.

(HMENU GetSystemMenu HWND  hWnd, / / ручка вікна до меню власні вікнаBOOLbRevert / / скинути прапор);
 

Параметри

hWnd
Обробляти вікно, яке буде володіти копію меню вікна.
bRevert
Визначає заходи повинні бути прийняті. Якщо цей параметр має значення FALSE, GetSystemMenu повертає дескриптор копія використовується меню вікно . Копія ідентична спочатку меню вікна , але її можна змінити.

Якщо цей параметр має значення TRUE, GetSystemMenu скидає меню вікна до стану за промовчанням. Меню попереднього вікна , якщо такі є, знищено.

Повернення значень

Якщо параметра bRevert має значення FALSE, значення, що повертається є маркер, щоб копія меню вікна . Якщо параметра bRevert правда, значення, що повертається, є NULL.

Зауваження

Будь-яке вікно, які не використовують функцію GetSystemMenu зробити свою власну копію меню вікна отримує у стандартному вікні меню.

Меню вікна спочатку містить елементи з різними ідентифікатор значень, наприклад, SC_CLOSE, SC_MOVE і SC_SIZE.

Елементи меню в меню вікно надсилання WM_SYSCOMMAND повідомлення.

Всі пункти меню попередньо вікна мають ідентифікатор числа, більші за 0xF000. Якщо програма додає команди меню вікно , він повинен використовувати ідентифікатор числа, менші за 0xF000.

Система автоматично grays елементів меню стандартний вікно , залежно від ситуації. Застосунок може виконувати свої власні перевірки або сивого, відповідаючи на WM_INITMENU повідомлення, що надсилається до відображення будь-якого меню.

Windows CE: Windows CE не підтримує системне меню, але GetSystemMenu здійснюється як макрос, щоб зберігати сумісність з існуючого коду. Дескриптор меню, повернутих цей макрос можна відключити закрити поле так само, як ви б на платформі робочого стола Windows. Існує немає іншого використання для значення, що повертається у Windows CE. Brevert параметра ігнорується. Використовуйте наступний код для вимкнення кнопки Закрити

 EnableMenuItem (GetSystemMenu (hwnd, FALSE), SC_CLOSE, MF_BYCOMMAND | MF_GRAYED);

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Огляд меню, меню функцій, GetMenu, WM_INITMENU, WM_SYSCOMMAND

Index