Створення користувацьких позначка крапкові малюнки

Користувальницькі галочка крапковий малюнок має бути того ж розміру, як крапковий малюнок прапорець за замовчуванням. Розмір за промовчанням-прапорець растрового зображення, можна отримати зателефонувавши до GetSystemMetrics функції. Низька замовлення слово ця функція значення визначає ширину; вищого порядку word визначає висоту.

За допомогою бітового ресурси надати позначка крапкові малюнки. Однак, оскільки потрібні бітових розмір варіюється в залежності від типу дисплея, може знадобитися змінити розмір малюнка під час виконання за допомогою в StretchBlt функції. Залежно від того, точковий рисунок викривлення, викликані калібрування може виробляти неприйнятним результати.

Замість того щоб використовувати ресурс точковий рисунок, можна створити крапковий малюнок під час виконання за допомогою функції GDI.

    Щоб створити крапковий малюнок під час виконання
  1. Використання на CreateCompatibleDC функції для створення умов пристрій сумісний з тим, що використовуються в головному вікні програми. Параметр функції hdc можна вказати значення NULL або значення від в GetDC функції. CreateCompatibleDC повертається дескриптор контексту пристрою.
  2. Використання на CreateCompatibleBitmap функцію, щоб створити крапковий малюнок сумісні з головного вікна програми. Параметри цієї функції nWidth і nHeight встановити розмір малюнок. вони повинні вказати ширину та висоту інформації, повернутих на GetSystemMetrics функції. Також можна за CreateBitmap функції для створення монохромних бітових.
  3. Використання на об'єкт функції виберіть малюнка в контексті сумісним пристроєм.
  4. Використовують GDI графічні функції, такі як Еліпс і LineTo, щоб намалювати зображення до малюнка, або використання функцій, таких як BitBlt і StretchBlt , щоб скопіювати зображення малюнка.

Докладніше, перегляньте статтю крапкові малюнки.

Index