Власник звертається меню та WM_MENUCHAR повідомлення

Меню, крім власника звертається меню можна вказати мнемонічний меню Вставлення символу підкреслення поруч із символу в рядку меню. Це дозволяє користувачеві вибрати в меню за допомогою клавіші alt і меню мнемонічний характер. Власник звертається меню Однак, не можна вказати в меню мнемонічний таким чином. Замість цього, заявку необхідно обробити повідомлення WM_MENUCHAR надати власник звертається меню меню Мнемоніка.

WM_MENUCHAR повідомлення надсилаються під час введення меню мнемонічний, які не відповідають будь-якому з попередньо визначених Мнемоніка поточне меню. Значення, які містяться в wParam визначає ASCII символ, який відповідає клавішу натиснув користувач з клавішею alt . Низька замовлення слово lParam визначає тип вибраного меню і може бути на таких значень:

Слово вищого порядку lParam містить дескриптор меню, поточне меню. Вікно з меню звертається власник може обробляти WM_MENUCHAR наступним чином:

справа WM_MENUCHAR:
   nIndex = визначення індексу елемент меню, щоб вибрати з
        символ, який введено і ручкою на поточну
        меню.
   повернення MAKELRESULT (nIndex, 2) 

Два значення, яке повертається, Word вищого порядку повідомляє система, що низька замовлення слово значення містить COLUMN індексу елемент меню, щоб вибрати.

Наступних констант (визначені починаючи з версії Windows 95 і Windows NT 4.0) відповідають можливі повернення значення з WM_MENUCHAR повідомлення:

Постійна Значення Значення
MNC_IGNORE 0 Система повинна відмовитися від символу користувач натиснув і створити короткий звуковий сигнал спікера система.
MNC_CLOSE 1 Система повинен закривання меню активного.
MNC_EXECUTE 2 Система повинні вибрати елемент у Низька замовлення слово значення, яке повертається. Вікно власник отримує WM_COMMAND повідомлення.
MNC_SELECT 3 Система має виберіть елемент, який вказано значення, яке повертається, Word Низька порядку.