Перевірили і неконтрольоване пунктів меню

Елемент меню може бути або зареєстрований або незареєстрований. Система відображення бітових поруч перевірили меню для позначення їх станом перевірки. Система не відображає крапковий малюнок поруч безперешкодно елементами, якщо не зазначено визначений у застосунку «знято» бітовий. Можна перевірити лише пунктів меню в меню; не вдається перевірити елементів у рядку меню.

Програми зазвичай встановити або зняти елемент меню, щоб вказати, чи параметр діє. Наприклад, застосунок має інструментів, які користувач може відобразити або приховати за допомогою панелі інструментів команду меню. Коли приховані панелі інструментів, пункт меню панелі інструментів , знятий. Коли користувач вибирає команду, програма перевіряє пункт меню і показує панель інструментів.

Позначка атрибут контролює, чи елемент меню перевіряється. Ви можете встановити позначка атрибута елемента меню за допомогою CheckMenuItem функції. Функція GetMenuState використовується для визначення, чи елемент меню в даний час зареєстрований або незареєстрований.

Замість того, щоб CheckMenuItem і GetMenuState GetMenuItemInfo і SetMenuItemInfo функції можна використовувати для отримання та встановлення перевірити стан елемента меню.

Іноді група елементів меню відповідає набору взаємовиключних варіантів. У цьому випадку, ви можете вказати вибраного параметра за допомогою зареєстрованого радіо пункт меню (аналогічно до радіо кнопки контролю). Перевірив радіо з маркерів крапковий замість того, щоб позначка бітових відображаються елементи. Щоб перевірити елемент меню і зробити його радіо елемента, використовується функція CheckMenuRadioItem.

За промовчанням система відображає позначка або маркерів точковий рисунок поруч меню перевірки елементами і не растрові поруч безперешкодно меню елементів. Однак, можна використовувати функцію SetMenuItemBitmaps асоціювати визначений у застосунку перевірили і неконтрольоване крапкові з пункту меню. Система використовує вказану крапкові малюнки вказати зареєстрований або незареєстрований держави пункт меню.

Визначений у застосунку кожна пов'язаний з пунктом меню повинні бути того ж розміру за замовчуванням прапорець бітових, розміри яких може варіюватися залежно від роздільної здатності екрана. Щоб отримати правильний розміри, використання на GetSystemMetrics функції. Можна створити кілька растрових ресурси для різних дозволів екрана; створити один ресурс растрові і масштабувати її, якщо це необхідно; або створити крапковий малюнок під час виконання і намалюйте зображення в ньому. Крапковий малюнок може бути або чорно-білий чи кольоровий. Однак, оскільки Перевернута пунктів меню, коли виділено, вигляд певних Перевернута кольорові растрові зображення може бути небажаним. Докладніше, перегляньте статтю крапкові малюнки.

Index