Команда елементи та елементи, що відкрито підменю

Коли користувач вибирає команду елемент, система надсилає повідомлення команду до вікна, яке володіє меню. Якщо пункту команди меню вікно , система надішле повідомлення WM_SYSCOMMAND . В іншому випадку, він посилає повідомлення WM_COMMAND.

Пов'язані з кожного пункту меню, що відкриється підменю є ручку, щоб у відповідному підменю. Коли користувач вказує на такий пункт, система відкриття підменю. Немає команди повідомлення надсилається до вікна власника. Однак, система надсилає повідомлення WM_INITMENUPOPUP власник вікна перед відображенням у підменю. Ви можете отримати ручку, щоб у підменю, пов'язаних з елемента за допомогою функції GetSubMenu або GetMenuItemInfo.

Рядок меню, зазвичай, містить меню імена, але вона також може містити команду елементи. Підменю зазвичай містить команду елементи, але вона також може містити елементи, які відкрити вкладені підменю. Додаючи такі елементи підменю, вкласти меню для будь-якої глибини. Щоб забезпечити візуальний сигнал для користувача, система автоматично відображає невелика стрілка праворуч від тексту елемент меню, який відкриває вкладене меню.

Index