Налаштування миші

Хоча миші важливий пристрій вводу для Win32-додатків, не кожен користувач обов'язково має миші. Програма може визначити, чи система включає миші при проходженні SM_MOUSEPRESENT значення в GetSystemMetrics функції.

Інтерфейс Win32 підтримує мають три кнопки миші. На три кнопки миші кнопок визначених як ліворуч, середній і права кнопки. Win32 повідомлення та іменованих константи, відносяться до кнопок миші допомогою листи, L, M і r визначити кнопки. Кнопки на однієї кнопки миші вважається ліва кнопка. Хоча інтерфейс Win32 підтримує кілька кнопок миші, більшість додатків використовувати ліву кнопку в першу чергу і використовувати інші мало, якщо взагалі.

Застосунок визначити номер кнопки на миші при проходженні SM_CMOUSEBUTTONS значення GetSystemMetrics функції. Налаштувати мишу для лівші користувача, застосування можна використовувати функцію SwapMouseButton скасувати значення лівою та правою кнопками. Проходячи на SPI_SETMOUSEBUTTONSWAP значення в SystemParametersInfo функція є інший спосіб, щоб скасувати значення кнопки. Однак слід зазначити, що миша — це спільний ресурс, так, змінивши значення кнопок впливає на всі додатки.

Index