Nonclient область повідомлень миші

Вікно отримує повідомлення миші область nonclient, коли миша подія відбувається в будь-якій частині вікна, за винятком області клієнта. У вікні nonclient області складається з її межі, рядок меню, рядок заголовка, смуги прокрутки, меню вікна , мінімізувати кнопки і збільшити кнопки.

Система генерує nonclient області повідомлень в першу чергу для свого власного використання. Наприклад, система використовує nonclient області повідомлень змінити курсор на двобічну стрілку, коли вістря курсор переміщається до межі вікна. Вікно має пройти nonclient області повідомлень миші DefWindowProc функцію, щоб скористатися вбудованої мишею інтерфейсу.

Немає відповідних nonclient галузі миші повідомлення для кожного клієнта області миші повідомлення. Імена цих повідомлень схожі, за винятком, що іменований константи nonclient області повідомлень включають в букви "NC". Наприклад, переміщення курсору в області nonclient генерує повідомлення про WM_NCMOUSEMOVE і натиснути ліву кнопку миші, коли курсор розташовано в області nonclient генерує повідомлення про WM_NCLBUTTONDOWN.

LParam параметр nonclient області миші повідомлення на ТОЧОК структури, що містить x - і y координати курсору гарячій точці. На відміну від координати клієнт області повідомлень миші координати вказана в екранних координатах , а не клієнт координат. У систему координат екран всі точки на екрані, по відношенню до координати (0,0) в верхньому лівому куті екрана.

WParam параметр містить хіт тест значення, значення, яке вказує, де в районі nonclient, сталася подія миші. Наступний розділ пояснює, що мета хіт тест значень.