WM_MOUSEWHEEL

WM_MOUSEWHEEL повідомлення надсилається фокусу вікна коли обертається колеса миші. DefWindowProc функції передавання повідомлення, у вікні батьків. Повинна бути не внутрішнього пересилання повідомлення, оскільки DefWindowProc поширюється це вгору по ланцюжку батьків, поки знайде вікна, яка обробляє його.

WM_MOUSEWHEEL
fwKeys = LOWORD(wParam);    / / Ключові прапори
zDelta = HIWORD(wParam) (короткометражний);    / / колесо обертання
xPos = LOWORD(lParam) (короткометражний);    / / горизонтали позиції курсору
yPos = HIWORD(lParam) (короткометражний);    / / Вертикальне положення вказівника 

Параметри

fwKeys
Значення Низький замовлення слово wParam. Вказує, чи різних віртуальних клавіш вниз. Цей параметр може бути будь-яка комбінація таких значень:
Значення Опис
MK_CONTROL Набір, якщо клавішу ctrl вниз.
MK_LBUTTON Встановити, якщо ліва кнопка миші не працює.
MK_MBUTTON Встановити, якщо середньою кнопкою миші не працює.
MK_RBUTTON Встановити, якщо правою кнопкою миші не працює.
MK_SHIFT Встановити, якщо клавіша shift не працює.

zDelta
Вартість вищого порядку слово wParam. Показує відстань, що обертається за кермом, виражені в кратні або підрозділів WHEEL_DELTA, який є 120. Додатне значення вказує на те, що коліщатко вперед, було повернуто від користувача; від'ємне значення вказує, що за кермом було повернуто назад, до користувача.
xPos
Значення Низький замовлення слово lParam. Визначає x координати вказівника по відношенню до верхньому лівому куті екрана.
yPos
Вартість вищого порядку слово lParam. Визначає у координатою вказівник по відношенню до верхньому лівому куті екрана.

Зауваження

ZDelta параметр буде кілька від WHEEL_DELTA, який встановлений на 120. Цей поріг для дії для, і один такий дій (наприклад, прокручування одного приріст) повинна відбуватися для кожного Дельта.

Дельта була встановлена на 120 дозволити корпорації Майкрософт або інших виробників, побудувати кращу роздільну здатність коліс в майбутньому, у тому числі може бути вільно обертається колесо з не вирізами. Очікується, що такий пристрій б відправити більше повідомлень, одну ротацію, але з менше значення в кожному повідомленні. Підтримка цієї можливості, ви або повинні додати вхідних дельта-значення поки WHEEL_DELTA досягається (так для даного Дельта обертання, ви отримаєте той же відповідь), або прокрутити часткового ліній у відповідь на повідомлення, що більш частими. Можна також вибрати ваш прокручування деталізацію і накопичувати відстані, поки він не досяг.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 4.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 98.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд вводу миша, Миша вводу повідомлень, GetSystemMetrics, mouse_event, SystemParametersInfo

Index