GetMouseMovePoints

[Це попередні документації та тема змінити].

Функція GetMouseMovePoints повертає історії до 64 попередній координатами миша або перо.

int GetMouseMovePoints ( UINTcbSize / /  розмір структури MOUSEMOVEPOINTLPMOUSEMOVEPOINTlppt, / / вказівник на поточному миші переміщення точкиLPMOUSEMOVEPOINTlpptBuf, / / буфер для зберігання точок int nBufPoints, / / як багато точок буфер можна зберігатиDWORDроздільна здатність  / / резолюції точок);
 

Параметри

cbSize
Розмір структури MOUSEMOVEPOINT.
lppt
Вказівник на MOUSEMOVEPOINT структури, які містять дійсні миші координатах (в екранних координатах). Він може також містити штамп часу.

Функція GetMouseMovePoints виконує пошук момент в історії координатами миша. Якщо функція знаходить точку, вона повертає Останнє nBufPoints до і включаючи поставляються точки.

Якщо ваша заявка поставок штамп часу, GetMouseMovePoints функції будуть використовувати його провести різницю між двома рівними точками, які були записані в різний час.

Застосування повинні цю функцію за допомогою координатами миша, отримав від WM_MOUSEMOVE повідомлення і конвертувати їх в екранних координатах.

lpptBuf
Вказівник миші в буфер, який буде отримувати точок. Вона повинна бути принаймні cbSize*nBuffPoints за розміром.
nBufPoints
Визначає кількість точок для отримання.
роздільна здатність
Визначає роздільність бажане. Цей параметр може бути одне з таких значень.
Значення Значення
GMMP_USE_DISPLAY_POINTS Отримує точок, за допомогою роздільну здатність.
GMMP_USE_DRIVER_POINTS Вилучає точок, за допомогою роздільну здатність драйвера. Платформи Windows CE підтримує пера драйвери з роздільною здатністю набагато вище, ніж роздільну здатність. У цьому випадку GetMouseMovePoints використовуються програмами (наприклад, програмне забезпечення розпізнавання рукописного тексту або автоматизованого проектування програмного забезпечення), які потребують набагато більш точне дозвіл.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається є кількість точок в буфер. В іншому випадку функція повертає відмінне. Розширена помилка відомості, заявку можна назвати GetLastError. GetLastError функція може повертати кодом помилки.

Значення Значення
GMMP_ERR_POINT_NOT_FOUND Точка, визначені lppt є не знайдено або вже не в буфер системи.

Зауваження

Система зберігає координатами миша Остання 64 і їх мітки часу. Якщо програма поставки у системи миші існує на миші координат до GetMouseMovePoints та координати координувати історії, функція отримує вказаної кількості координати з історії у системах. Ви можете також постачання штамп часу, який буде використовуватися для розрізняти ідентичні моменти в історії.

Функція GetMouseMovePoints повертає моментів, які в кінцевому підсумку були направлені не тільки на заклик потік, але й на інші теми.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 5.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 98.
Windows CE:Потрібна Версія 2.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Огляд вводу миша, Миша вводу функції, MOUSEMOVEPOINT

Index