Визначені користувачем системи повідомлень

Система надсилає або повідомлень визначена система повідомлення , коли він спілкується з програми. Він використовує ці повідомлення, контролювати операції додатків та забезпечення вводу та інших відомостей для застосунків для обробки. Заявку можна надсилати або відправляти повідомлення, визначені користувачем системи. Програми зазвичай використовують ці повідомлення контролювати операції керування windows, створені за допомогою preregistered вікно класи.

Кожне повідомлення система має повідомлення унікальний ідентифікатор і відповідні символічне константа (визначається у файли заголовків SDK) те, мета повідомлення. Наприклад, у WM_PAINT постійної запити, що вікно малювати її вміст.

Символічних констант вкажіть категорію, до якої належать визначена система повідомлення. Префікс постійного визначає тип вікна, які можуть інтерпретувати та процес повідомлення. Нижче перераховані префікси і їх категорії схожі повідомлень.

Префікс Категорія повідомлення
ABM Застосування робочому столі панелі інструментів
Б. М. Кнопка контролю
КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК Елемент керування полем зі списком
МЧР Загальні діалогового вікна
DBT Пристрій
DL Перетягніть поле список
ДМ За промовчанням кнопка контролю
EM Редагування елемента керування
HDM Керування заголовком
LB Список
LVM Режим форми-елемент списку
PBM Індикатор перебігу
PSM Аркуш властивостей
СО Вікно рядок стану
SBM Смуги прокрутки
STM Статичний елемент керування
ТУБЕРКУЛЬОЗ Панель інструментів
ТБМ Trackbar
ТКМ Набір вкладок
TTM Керування Підказка
ТВМ Подання дерева контролю
UDM Керування вгору/вниз
WM Загальні вікно

Загальні вікна повідомлень охоплює широкий спектр інформації та запити, включаючи повідомлення для миші і введення клавіатури, меню та діалоговому вікні введення, створення вікна і управління та обмін динамічними даними (DDE).

Index