Windows повідомлень

Система проходить вводу до процедури вікно у вигляді повідомлення. Повідомлення створюються системи і додатків. Система генерує повідомлення в кожної події вводу — наприклад, коли користувач вводить, переміщення миші або клацає елемент керування, такі як смуги прокручування. Система також генерує повідомлення у відповідь на зміни в системі, що привели до програми, наприклад, коли програма змінює пул ресурсів системи шрифт або змінює розмір одного з її windows. Застосунок може генерувати повідомлень направити свої власні windows для виконання завдань, або спілкуватися з windows в інших програмах.

Система надсилає повідомлення процедуру вікно з набором чотири параметри: дескриптор вікна, ідентифікатор повідомлення і два 32-бітні значення, які називаються параметрами повідомлення. Вікно обробляти ідентифікує вікно, для яких призначений повідомлення. Система використовує його, щоб визначити, яке процедури вікна повинна з'явитися повідомлення.

Ідентифікатор повідомлення , є іменованим константа, яка визначає мету повідомлення. Коли вікно процедура отримує повідомлення, він використовує ідентифікатор повідомлення, щоб визначити спосіб обробки повідомлення. Наприклад, ідентифікатор повідомлення WM_PAINT говорить вікно процедура, що клієнтської області вікна змінився і повинні бути repainted.

Параметри повідомлення вказати розташування даних використовується вікно процедури під час обробки повідомлення або даних. Сенс і значення параметрів повідомлення залежать від повідомлення. Параметр повідомлення може містити ціле, Запаковані біт прапори, вказівник на структуру, яка містить додаткові дані і так далі. Якщо повідомлення не використовувати параметри повідомлення, вони зазвичай встановлюється значення NULL. Вікні процедуру, слід перевірити ідентифікатора повідомлення, щоб визначити, як інтерпретувати параметри повідомлення.

Index