Вікно процедури

Вікно процедура є функція, яка приймає та обробляє всі повідомлення, надіслані до вікна. Кожен клас вікна має вікно процедури, і кожного вікна, створені за допомогою цього класу використовує цю ж процедуру вікна, щоб відповідати на повідомлення.

Система надсилає повідомлення до процедури вікно за допомогою передавання даних повідомлення як аргументи у порядку. Процедура вікна потім виконує відповідну дію для повідомлення; Це перевіряє ідентифікатор повідомлення і під час обробки повідомлення, використовує інформацію, визначені параметри повідомлення.

Вікно процедура зазвичай не ігнорувати повідомлення. Якщо це не обробляти повідомлення, його слід надіслати повідомлення назад до системи для обробки за промовчанням. Процедура вікно робить це шляхом виклику функції DefWindowProc , який виконує дію за промовчанням і повертає результат, повідомлення. Вікно процедура повинна повернути це значення як свої власні повідомлення результат. Більшість вікно процедур процесу кілька повідомлень і передати іншим до системи за номером DefWindowProc.

Тому, що вікно процедура поділяють всі вікна, що належать до одного класу, він може обробляти повідомлення для декількох різних windows. Визначити конкретні вікна, які постраждали від повідомлення, вікно процедури можуть вивчити дескриптор вікна, які пройшли з повідомленням. Щоб отримати додаткові відомості про вікно процедур побачити Вікно процедури.