WM_MDIGETACTIVE

Програма надсилає повідомлення WM_MDIGETACTIVE кілька інтерфейсом (MDI) клієнт вікна документа отримати ручку, щоб активного вікна MDI дитини.

WM_MDIGETACTIVE wParam = 0;           / / не використовуються; повинні бути нульовим lParam = lpfMaximized (LPBOOL); / / необов'язково вказівник миші, щоб розгорнути державного прапора 

 

Параметри

lpfMaximized
Значення lparam. Це необов'язковий вказівник на розгорнуте Державний прапор змінну. Якщо lpfMaximized не NULL, BOOL , це вказує на встановлений вказування стану розгорнутого вікна MDI дитини. TRUE позначає, що вікно розгорнуто, FALSE вказує на те, що вона не є. Це еквівалентно вказівку, що поставляються вищого порядку слово значення, яке повертається повідомлення WM_MDIGETACTIVE під 16-розрядної версії Windows. Якщо lpfMaximized NULL, параметра ігнорується.

Повернення значень

Значення, що повертається, є ручка для активного вікна MDI дитини.

Зауваження

Примітка уважно зміни як це повідомлення означає максимізацією її. У 16-розрядної версії Windows повідомлення повернення значення містить прапор, вказавши, чи розгортати вікна MDI дитини. Win32 API значення, що повертається не містити цей прапор. Замість цього, розгорнутого вікна MDI дитини стан позначається встановлення змінної BOOL через параметр в lParam, lpfMaximized.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Декілька документів інтерфейс огляд, кілька повідомлень інтерфейсу документа

Index