Кадр, клієнт та дитина Windows

Застосунок MDI має три види windows: вікно кадр з вікна MDI клієнта, а також ряд дитини windows. Рамка вікна , як головне вікно програми: вона має межі розміру, рядка заголовка, меню вікна (раніше відомий як системне меню), кнопку згортання та кнопку Розгорнути. Застосування повинні зареєструвати клас вікна рамка вікна і забезпечити вікна процедуру, щоб підтримати його.

Застосунок MDI не відображає виводу в клієнтської області вікна кадру. Замість цього, він показує вікна MDI клієнта. Вікна MDI клієнт — це особливий тип вікна дитини до preregistered вікно класу MDICLIENT. Клієнт вікно є дитина рамки вікна; Він служить як фон для дитини windows. Вона також підтримує створення та керування вікнами дитини. Наприклад, застосунок MDI можна створити, активувати або збільшити дитини windows за допомогою надсилання повідомлень до вікна MDI клієнта.

Коли користувач відкриває або створює документ, клієнт вікно Створення дочірнього вікна документа. Вікно клієнт це вікно батьківського всі вікна MDI дитини в даній програмі. Кожна дитина вікно має межі розміру, рядка заголовка, меню вікна , кнопку згортання та кнопку Розгорнути. Тому що обрізається дочірнього вікна, це зводиться до вікна клієнта та не може з'явитися за його.

MDI додаток може підтримувати більш, ніж один вид документа. Наприклад, типовий застосунок дозволяє користувачеві працювати з діаграми та таблиці. Для кожного типу документа, що його підтримує MDI додаток повинні зареєструвати клас вікна дитини і забезпечити вікна процедуру для підтримки windows, що належать до цього класу. Щоб отримати додаткові відомості про класи вікон побачити Класи вікон. Щоб отримати додаткові відомості про вікно процедур побачити Вікно процедури.

Нижче наводиться типова застосування MDI. Названий Multipad.

Index