Дитини вікні розмір і розташування

Застосунок MDI контролює розмір і місце його дитина Windows за допомогою надсилання повідомлень до вікна MDI клієнта. Щоб розгорнути вікно активного дитини, застосування надсилання повідомлення WM_MDIMAXIMIZE клієнт вікна. Коли дитина вікно розгорнуто, своєї клієнтської області повністю заповнює клієнт вікна MDI. Крім того, система автоматично приховується рядок заголовка вікна дитини і додає піктограму меню дочірнього вікна вікна і відновити кнопку в рядку меню додатка MDI. Застосування можна відновити клієнт вікно до його вихідного розміру (premaximized) і позиції на вікні клієнт це повідомлення WM_MDIRESTORE.

Застосунок MDI можна розмістити її дочірні вікна у форматі Каскад або плитка. Коли дитина windows є каскадним, відображаються на вікна у стосі. Вікна на дно стека займає у верхньому лівому куті екрана та залишилися windows Зсув по вертикалі та по горизонталі таким чином, щоб Ліва межа й назва Бар кожної дитини вікні видимими. Щоб упорядкувати вікна дитини у форматі каскад, застосунок MDI надсилання WM_MDICASCADE повідомлення. Як правило, програма надсилає це повідомлення, коли користувач натискає Каскад меню вікно.

Коли дитина windows мозаїчно, система відображає кожен дочірнього вікна в повному обсязі — перекриття ніхто з windows. Всіх вікон розмірів, як це необхідно, щоб Припасувати вікна клієнта. Щоб упорядкувати вікна дитини у форматі плитка, застосунок MDI надсилання повідомлення WM_MDITILE вікна клієнта. Як правило, додаток надсилає це повідомлення, коли користувач натискає плитка в меню вікно.

Застосунок MDI повинні надати іншу піктограму для кожного типу дочірнього вікна, що його підтримує. Застосування вказує значок при реєстрації клас вікна дитини. Система автоматично відображає піктограму дочірнього вікна в нижній частині вікна клієнт згорнуте вікно дитини. Застосунок MDI направляє в систему, щоб Упорядкувати значки вікна дитини на це повідомлення WM_MDIICONARRANGE до вікна клієнта. Як правило, програма надсилає це повідомлення, коли користувач натискає Упорядкуватизначки в меню вікно .

Index