ToUnicodeEx

ToUnicodeEx функція переводить указаний віртуальний ключ кодекс і клавіатури держав відповідний знак Юнікоду або символів.

int ToUnicodeEx ( UINT  wVirtKey, / / віртуальний ключ кодексUINTwScanCode, / / сканування кодPBYTElpKeyState, / / ключ держава масивуLPWSTRpwszBuff, / / буфер для перекладених ключа intcchBuff, / / розмір перекладених буфера для ключаUINTwFlags, / / встановити позначки функція кондиціонування HKLdwhkl / / розкладка клавіатури);
 

Параметри

wVirtKey
Визначає віртуальний ключ код для перекладу.
wScanCode
Визначення устаткування сканування код ключа для перекладу. Вищого порядку біт це значення має значення, якщо ключ до.
lpKeyState
Вказівник на 256-байтове масив, яка містить поточний стан клавіатури. Кожен елемент (байт) в масиві містить стан один ключ. Якщо трохи вищого порядку байт, ключ не працює.
pwszBuff
Вказівник миші в буфер, який отримує переведені Юнікоду символу або символів.
cchBuff
Задає розмір символів буфера вказаний параметр pwszBuff .
wFlags
Набір біт прапорів умов поведінка функції. Встановити біт 0, якщо в меню є активним. Зарезервовані біт 1-31.
dwhkl
Обробляти розкладку клавіатури для використання перекласти цей код. Цей параметр може бути будь-який розкладка клавіатури раніше повертається функцією LoadKeyboardLayout.

Повернення значень

Функція повертає одне з таких значень.

Значення Значення
-1 Указаний віртуальний ключовим є мертвих ключ символу (акцент або діакритичний). Це повертається значення незалежно від розкладки клавіатури, навіть якщо кілька символів були введені і зберігаються в державі клавіатури. Якщо можливо, навіть з Unicode розкладки клавіатури, функція написав інтервал версії мертвих ключ характер буфера, який вказано на pwszBuffer. Наприклад, функція пише характер ІНТЕРВАЛ ГОСТРЁ (0x00B4), а не характер ГОСТРОГО NON_SPACING (0x0301).
0 Указаний віртуальний ключ має без перекладу для поточного стану клавіатури. Нічого не було написано в буфер, вказаний на pwszBuffer.
1 Один символ була написана в буфер, вказаний на pwszBuffer.
2 або більше Два знаки були написані в буфер, вказаний на pwszBuff. Найбільш поширеною причиною цього є, що мертвих ключ символу (акцент або діакритичний) зберігаються в розкладки клавіатури можуть не поєднуються з указаний віртуальний ключ у формі один символ.

Зауваження

Параметри для функції ToUnicodeEx не може бути достатньо, щоб перевести коду Віртуальний ключ, тому що попередній мертвих ключ зберігається в розкладку клавіатури.

Як правило, ToUnicodeEx виконує Переклад, на основі коду Віртуальний ключ. У деяких випадках Однак, трохи 15 параметра wScanCode можуть бути використані для різницю між натисканням клавіші і основні реліз.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 4.0 або пізнішої версії.
Windows:Не підтримується.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Огляд введення клавіатури, клавіатури вводу функції, ToAscii, ToUnicode, VkKeyScan

Index