Клавіатура введення моделі

Система забезпечує підтримку апаратно незалежний клавіатури для додатків, інсталювавши драйвер клавіатури пристрою для поточної розкладки клавіатури. Система забезпечує підтримку мови клавіатури за допомогою конкретної мови розкладки вибрано користувачем або застосунок. Драйвер клавіатури отримує коди сканування за допомогою клавіатури, які надсилаються до розкладки, де вони переведені на повідомлення та Опубліковано відповідні Windows у вашому додатку.

Призначення кожної клавішу на клавіатурі є унікальне значення називається на сканування код, апаратно залежний ідентифікатор для клавіш на клавіатурі. Клавіатура створює два коди сканування, під час введення ключа — один використовується, коли користувач натискає клавішу а інший, коли користувач відпускає клавішу.

Драйвер клавіатури інтерпретує код сканування і перекладається (карти) це віртуальний ключ кодекс, апаратно незалежні значення, визначена система, яка визначає мету ключа. Після перекладу код сканування, розкладку клавіатури створює повідомлення, що містить код сканування, код віртуального ключ та інші відомості про натискання клавіші а потім розміщує повідомлення в чергу системи повідомлень. Система видаляє повідомлення з черги повідомлень системи і на посаді його черга повідомлень, відповідні теми. Врешті-решт в темі повідомлення циклу видаляє повідомлення і передає його на відповідне вікно процедури обробки. Наступні рисунок відображає клавіатуру введення моделі.

Index