GetKeyNameText

Функція GetKeyNameText повертає рядок, який представляє ім'я ключа.

int GetKeyNameText ( ДОВГИЙ  lParam, / / сек параметрів клавіатури повідомленняLPTSTRlpString, / / вказівник до буфера для ключа ім'яIntnSize / / Максимальна довжина ключа ім'я рядок довжиною);
 

Параметри

lParam
Визначає другий параметр (наприклад, WM_KEYDOWN), повідомлення клавіатури для обробки. Функція інтерпретує наступні частини lParam.
Біт Значення
16–23 Сканування код.
24 Прапор Extended ключ. Відрізняє деякі клавіші на розширеної клавіатури.
25 "Не хвилює" біт. Застосування виклик цієї функції встановлює це трохи, щоб вказати, що функція має розрізняє ліву та праву клавіші ctrl і shift ключі, наприклад.

lpString
Вказівник миші в буфер, який отримає ім'я ключа.
nSize
Задає максимальну довжину, символи, ім'я ключа, включаючи припинення null характер. (Цей параметр має бути дорівнює розміру буфера, вказаний параметр lpString ).

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, нульовим закінченням копіюється в указаний буфер, і значення, що повертається довжини рядка, у символів, не рахуючи припинення null символів.

Якщо функцію не вдається, значення дорівнює нулю. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

Формат ключа ім'я рядка залежить від поточної розкладки клавіатури. Драйвер клавіатури веде список імен у вигляді рядки символів для ключів з іменами, що більше, ніж один символ. Ім'я ключа перекладається відповідно до макета, установлені розкладки клавіатури. Ім'я символ ключа, сам характер. Імена мертвих ключі викладені в повному обсязі.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Огляд введення клавіатури, клавіатури введення функцій

Index