Створення таблиці прискорювача ресурс

Створити на ресурс прискорювач таблиці за допомогою ПРИСКОРЮВАЧІ заяву у файл ресурсів визначення вашого застосування. Слід призначити ім'я або ресурс ідентифікатор таблиці прискорювача, на відміну переважно від те, що будь-який інший ресурс. Система використовує цей ідентифікатор завантажити ресурсу під час виконання.

Кожен корисну можливість ви визначаєте вимагає окремий запис у таблиці прискорювача. У кожного запису ви визначити клавіш (код символу ASCII або віртуальних ключ кодекс), який генерує прискорювача та ідентифікатор на корисну можливість. Також необхідно вказати, чи натискання клавіші повинні бути використані у поєднанні з alt, shift або клавіші ctrl. Щоб отримати додаткові відомості про віртуальних клавіш див Введення клавіатури.

Вміщають символу ASCII у подвійних лапках або за допомогою ціле значення символу в поєднанні з прапором ASCII, визначається ASCII-клавіш. У наведених прикладах показані як визначити ASCII прискорювачі.

"ЦЕ", ID_ACCEL1; SHIFT + A 65, ID_ACCEL2, ASCII; SHIFT + A 

 

Віртуальні клавіші код клавіші визначається по-різному залежно від того, чи клавіша є буквено-цифрові клавіші або не буквено-цифрових клавіш. Для буквено-цифрових клавіш ключ в букви або числа, взяті в лапки, в поєднанні з VIRTKEY прапор. Для ключа не буквено-цифрових віртуальний ключ код для конкретного ключа в поєднанні з VIRTKEY прапор. У наведених прикладах показані як визначити віртуальний ключ кодекс прискорювачі.

"це", ID_ACCEL3, VIRTKEY; (Caps замком на) або VK_INSERT, ID_ACCEL4, VIRTKEY; ВСТАВТЕ ключ 

 

Наступний приклад показує корисну можливість таблиці-ресурс, який визначає прискорювачі для файлових операцій. Ім'я ресурсуFileAccel.

FileAccel ПРИСКОРЮВАЧІ ПОЧАТИ VK_F12, IDM_OPEN, керування, VIRTKEY; CTRL + F12 VK_F4, IDM_CLOSE, ALT, VIRTKEY; ALT + F4 VK_F12, IDM_SAVE, SHIFT, VIRTKEY; SHIFT + F12 VK_F12, IDM_SAVEAS, VIRTKEY; F12 КІНЦЯ 

 

Якщо ви хочете, щоб користувач натисніть alt, shift або клавіші ctrl у поєднанні з клавіш виклику, вказати, ALT, SHIFT і КОНТРОЛЮВАТИ позначки на корисну можливість визначення. Далі наведено деякі приклади.

"Б", ID_ACCEL5, ALT; ALT_SHIFT + B "Я", ID_ACCEL6, КЕРУВАННЯ, VIRTKEY; CTRL + I VK_F5, ID_ACCEL7, КОНТРОЛЮ, ALT, VIRTKEY; CTRL + ALT + F5 

 

За промовчанням коли ключ прискорювач відповідає елемент меню системи підкреслює пункту меню. Прапор NOINVERT можна використовувати для запобігання підсвічування для окремих корисної можливості. Наступний приклад показує як використовувати прапор NOINVERT.

VK_DELETE, ID_ACCEL8, VIRTKEY, SHIFT, NOINVERT; SHIFT + DEL 

 

Визначити прискорювачі, які відповідають пунктів меню у вашому додатку, включити в прискорювачі в тексті пунктів меню. Наступний приклад показує, як включити прискорювачі в пункт меню текст у файл ресурсів визначення.

FilePopup ПОЧАТИ меню "amp;Файл"ПОЧАТИ MENUITEM"& нові...", IDM_NEW елемент меню" & Open\tCtrl + F12 ", IDM_OPEN елемент меню" & Close\tAlt + F4 "IDM_CLOSE MENUITEM" & Save\tShift + F12 ", IDM_SAVE елемент меню" Зберегти & як...\tF12 ", IDM_SAVEAS кінець кінця 

 

Index