Прискорювач призначення клавіш

Код ASCII символ або код віртуального ключ використовується для визначення прискорювача. Код ASCII символ робить прискорювача регістру. "C" символ ASCII можна визначити корисну можливість, як alt + c, а не alt + c. регістр прискорювачі можна, однак, бути заплутаним у використанні. Наприклад, alt + c прискорювача буде створено якщо клавіша caps lock не працює або якщо клавіші shift не працює, але не якщо обидва вниз.

Як правило, прискорювачі не потрібно бути регістру, так що більшість додатків використовувати віртуальний ключ коди для прискорювачі, а не на основі кодів ASCII.

Уникнути прискорювачі, які суперечать Мнемоніка меню додатків, оскільки прискорювача скасовує мнемонічний, яка може заплутати користувачів. Щоб отримати додаткові відомості про меню Мнемоніка переглянути меню.

Якщо програма визначає корисної можливості, які також визначені в таблиці прискорювача системи, визначений у застосунку прискорювач скасовує систему корисну можливість, але тільки в контексті програми. Уникнути цієї практики, однак, тому що він запобігає прискорювач система виконання своїм стандартного роль в інтерфейсі користувача. Прискорювачі системної описані в списку:

Прискорювач Опис
alt + esc Перехід до наступної програми.
alt + f4 Закриває програми або вікно.
alt + дефіс Відкриється меню вікна вікна документа.
alt + print screen Копіювання зображення активного вікна до буфера обміну.
alt + клавіша "пробіл" Відкриється меню вікна головне вікно програми.
alt + клавіша табуляції Перехід до наступної програми.
ctrl + esc Перехід до меню " Пуск ".
ctrl + f4 Закриття активного вікна групи або документа.
f1 Запускається файл довідки програми, якщо такий існує.
print screen Копіювання зображення на екрані до буфера обміну.
shift + alt + tab Перехід до попередньої заяви. Користувач повинен натисніть та утримуйте клавішу alt + shift під час натискання tab.

Index