Змінити типи елементів керування та стилі

Є кілька стилів редагувати елемент керування. Окремі поля можуть мати кілька стилів в той же час. Більшість розробників використовувати інструменти для розробки діалогових вікон і так не доведеться явно вказати стилі редагувати елемент керування. Якщо застосунок створює текстове поле за допомогою функції CreateWindow або CreateWindowEx , проте, його необхідно вказати ці стилі редагувати елемент керування. Таблиці стилів, контроль редагування див Редагувати елемент керування стилями.

Кожен елемент керування редагування визначає поєднання стилю значення, які визначають вигляд та функції елемента керування Правка». Стиль значення можна встановити вигляд елемента керування однорядкового або багаторядковому редагування, вирівнювання тексту всередині елемента керування та визначити, як і навіть якщо з'являється текст в елементі керування редагування. Число та тип стилі застосування використовує залежать від типу і мета редагування елемента керування.

Є два стилі ліній для редагування елементів керування. За замовчуванням використовується одна лінія редагувати елемент керування, який не потребує відповідного стилю. Заявку можна створити елемент керування багаторядковий текст за допомогою стилів ES_MULTILINE.

Існують три стилі, що привести в систему, щоб вирівняти текст у текстове поле. ES_LEFT, ES_CENTER і ES_RIGHT стилі визначити, чи текст вирівнюється ліворуч, центру або праворуч, відповідно.

Заявку можна використати стиль, щоб визначити, як система містить текст, які вводяться в текстове поле. Стиль ES_LOWERCASE перетворює текст на малими літерами; стиль ES_UPPERCASE перетворює текст на знаки для великих літер. Деякі програми може знадобитися перетворити текст в рядку (наприклад, ім'я файлу) на конкретним набором знаків. Стиль ES_OEMCONVERT забезпечує належне перетворення символів в цих випадках. Щоб отримати додаткові відомості про набори символів, перегляньте консолей і текстовими підтримки.

Коли текст для відображення перевищує розмір елемента керування edit, заявку можна використовувати два стилі виділити текст шляхом редагування елемента керування. Стиль ES_AUTOHSCROLL автоматичне прокручування тексту по горизонталі в одному- та багаторядкові елементах керування. Коли застосунок містить елемент керування багаторядковий текст, його можна також використовувати стиль ES_AUTOVSCROLL автоматично виділити текст вертикально, при необхідності.

Інші наявні стилі визначити різні аспекти поля. Стиль ES_NUMBER обмежує вводу до елемента керування, редагувати лише цифри. ES_NOHIDESEL стилю вказує, що виділеного тексту не приховано під час редагування елемента керування втрачає фокус вводу. Стиль ES_READONLY дозволяє редагувати елемент керування лише для читання. ES_PASSWORD стиль відображає всі знаки в елементі керування редагувати як зірочки. (Застосунку можна визначити інший символ для відображення за допомогою EM_SETPASSWORDCHAR повідомлення, як це описано далі в цьому розділі.) В елементах керування багаторядковий текст додаток можна вказати стиль ES_WANTRETURN, щоб запитати, що система вставити каретки, коли користувач натискає клавішу enter редагування елемента керування.

За промовчанням поля має немає меж. Дати одну, заявку можна використовувати стиль вікна WS_BORDER.

Index