Про елементах керування

Поля вибрано і отримує фокус вводу, коли користувач натискає кнопку миші всередині нього або натискає клавішу tab. Після того, як її вибрано, редагування відображається її текст (якщо є) і миготливий кришки, яка вказує точку вставки. Потім можна ввести текст, перемістіть точку вставки або виділіть текст буде переміщено або видалено за допомогою клавіатури або миші. Поля можна надіслати повідомлення про його батько вікно у вигляді WM_COMMAND повідомлень. Щоб отримати додаткові відомості про повідомлення від поля побачити Редагування повідомлення про контроль. Батько вікна можуть надсилати повідомлення до поля в діалоговому вікні шляхом виклику функції SendDlgItemMessage . Кожного з повідомлень, які надсилаються, відредагувати елементи керування обговорюються в цей огляд.

Система забезпечує як один рядок редагування елементів керування (іноді називається SLEs) і багаторядковий редагувати елементи керування (іноді називають MLEs). Редагування елементів керування належать клас вікна редагування.

Поле зі списком — це елемент керування, який поєднує в собі широкі можливості поля й списку. У полі зі списком редагувати елемент керування відображає поточне виділення і списку представляє параметри, які можна вибрати. Щоб отримати додаткові відомості про поля зі списком перегляньте Поля зі списком.

Багато розробників використовують діалогових вікнах у загальних діалоговому вікні Бібліотека (COMDLG32.Бібліотека DLL) для виконання завдань, які в іншому випадку, може знадобитися налаштувати елементах керування. Відомості про поширені діалогові вікна бачити Загальні діалоговому вікні Бібліотека.

Index