EM_SETLIMITTEXT

Застосунок надсилання EM_SETLIMITTEXT повідомлення, щоб встановити межі тексту для поля. Межі тексту є розмір тексту, у байтах, редагувати елемент керування може містити. Пам'ятайте, що в кодуванні ANSI, кожний символ має один байт і в наборі символів Юнікод, кожний символ має два байти.

EM_SETLIMITTEXT wParam = cchMax (WPARAM);  / / Нові межі тексту, в символи lParam = 0;         / / не використовується, повинен бути нульовим 

 

Параметри

cchMax
Значення wParam. Задає нові межі тексту, символи. Якщо цей параметр дорівнює 0, система визначає максимальну межу. Докладніше перегляньте зауваження.

Повернення значень

Це повідомлення не повертає значення.

Зауваження

Windows NT: Для однорядковий редагувати елементи керування, межі тексту або 0x7FFFFFFE байт або значення параметра wParam , який є меншим. Для багаторядковий редагування елементів керування, це значення або 0xFFFFFFFF байт або значення параметра wParam , який є меншим.

Windows 95 і Windows 98: Для однорядковий редагувати елементи керування, межі тексту або 0x7FFE байт або значення параметра wParam , який є меншим. Для багаторядковий редагування елементів керування, це значення або 0xFFFF байт або значення параметра wParam , який є меншим.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 4.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Редагування елементів керування огляд, Редагувати елемент керування повідомлень, EM_GETLIMITTEXT

Index