EM_SETMARGINS

Застосунок надсилання EM_SETMARGINS повідомлення, щоб встановити ширина лівого та правого полів для поля. Повідомлення Перемальовує елемента керування для відображення нового поля.

 EM_SETMARGINS wParam = fwMargin (WPARAM);          / / ліворуч або праворуч поля lParam = MAKELONG (LPARAM) (wLeft, Райт);   / / ширина поля ліворуч або праворуч, у пікселях 

 

Параметри

fwMargin
Значення wParam. Визначає значення полів для встановлення. Цей параметр може бути поєднання таких значень:
Значення Значення
EC_LEFTMARGIN Встановлює лівого поля.
EC_RIGHTMARGIN Встановлює правого поля.
EC_USEFONTINFO Використовує відомості про поточного шрифту редагувати елемент керування до поля. Для елемента керування однорядковий редагування поля встановлюється середній ширину знаків шрифту. Для на багаторядковий редагувати елемент керування, правого поля має значення "В" ширини шрифту (відстань, що додається до поточної позиції до графічних символів) і лівого поля має значення ширини "C" (відстань, що додається до поточної позиції надати пробіл праворуч від символу).

Якщо вказано EC_USEFONTINFO, lParam параметра ігнорується.

wLeft
Значення Низький замовлення слово lParam. Визначає ширину лівого поля, у пікселях. Це значення ігнорується, якщо fwMargin не містить EC_LEFTMARGIN або EC_USEFONTINFO вказано.
райт
Вартість вищого порядку слово lParam. Визначає ширину правим полем у пікселях. Це значення ігнорується, якщо fwMargin не містить EC_RIGHTMARGIN або EC_USEFONTINFO вказано.

Повернення значень

Це повідомлення не повертає значення.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 4.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Редагування елементів керування огляд, Редагувати елемент керування повідомлень, EM_GETMARGINS

Index