EM_CHARFROMPOS

EM_CHARFROMPOS повідомлення отримує символ покажчика та лінії індекс символу найближчого вказану точку в клієнтської області поля. Застосунок може надіслати це повідомлення або поля або елемента керування форматованого тексту.

Багаті редагувати елементи керування такий синтаксис:

 EM_CHARFROMPOS wParam = 0; / / не використовуються lParam = (LPARAM) (POINTL *) lpPoint; / / вказівник на структуру POINTL точку, координати 

Елементах керування, використовуйте такий синтаксис:

EM_CHARFROMPOS wParam = 0; / / не використовуються lParam = MAKELPARAM (xPos, yPos); / / координати точки 

Параметри

lParam
Визначає координати точки в елемент керування області клієнта. Координати в екран одиниць і по відношенню до верхній лівий кут елемента керування області клієнта.

Багаті редагувати елементи керування:lParam — це вказівник на на POINTL структуру, яка містить горизонтальні та вертикальні координати .

Редагування елементів керування: Низький слово lParam містить горизонтальної координат. Високий word містить вертикальних координат.

Повернення значень

Низький слово значення визначає COLUMN індекс характер найближчого заданої точки. Цей індекс є відносно початку контролю, не початок рядка. Якщо вказаний рівень за останнього символу в контроль редагування, значення, що повертається вказує останнього символу в елементі керування.

Високі слова значення, що повертається визначає COLUMN індекс рядка, який містить потрібний символ. Одна лінія редагування елементів керування це значення дорівнює нулю. Індексу вказує рядок розділювача, якщо вказаний точка за межами видимого останнього символу в рядку.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 4.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Редагування елементів керування огляд, Редагувати елемент керування повідомленнями, EM_POSFROMCHAR, POINTL

Index