Мнемоніка

На мнемонічний це вибрану букву або цифра підпису, кнопки або в тексті статичний елемент керування. Система переміщення фокус вводу до елемента керування, пов'язаного з мнемонічний кожного разу, коли користувач або натискає клавішу, яка відповідає мнемонічний або натискає цей ключ і клавіші alt в комбінації. Мнемоніка забезпечити швидкий спосіб для користувача, щоб перейти до певного елемента керування за допомогою клавіатури.

Застосунок створює мнемонічний для елемента керування, вставивши амперсанд (&) безпосередньо перед вибрану букву або цифру в напису або текстового елемента керування. У більшості випадків на рядок з елемента керування в діалоговому вікні шаблон містить амперсанд. Однак, застосування можна створити на мнемонічний в будь-який час шляхом заміни наявного напису або текстового елемента керування за допомогою SetDlgItemText функції. Можна дати тільки один мнемонічний для кожного елемента керування. Хоча бажано, Мнемоніка в діалоговому вікні не повинні бути унікальними.

Коли користувач натискає клавішу, букви або цифри, система спочатку визначає, чи поточний контроль, маючи фокус вводу обробляє ключ. Система WM_GETDLGCODE повідомлення надсилається до елемента керування, і якщо елемент керування повертає значення DLGC_WANTALLKEYS або DLG_WANTMESSAGE, система проходить ключ до елемента керування. В іншому випадку, він шукає для елемента керування, чиї мнемонічний відповідає заданому букви або цифри. Вона продовжує шукати, поки він виконує пошук елемента керування або розглядав всіх елементів керування. Під час пошуку він пропускає будь-яких статичних елементи керування, які є стиль SS_NOPREFIX.

Якщо система знаходить статичні контролю і не вимкнуто, система рухається фокус вводу на перший елемент керування після статичної контролю це видно, не вимкнуто, і що має WS_TABSTOP стилю. Якщо система знаходить певний контроль, який має відповідні мнемонічний, він рухається фокус вводу цього елемента керування. Якщо елемент керування Кнопка push замовчуванням, система надішле повідомлення про BN_CLICKED у діалоговому вікні порядку. Якщо це інший стиль, кнопки та інші ніякого контролю немає в діалоговому вікні того ж мнемонічний, система надішле повідомлення BM_CLICK до елемента керування.

Index