Діалоговому вікні шрифти

Система звертає весь текст в діалоговому вікні Шрифт системи за промовчанням. Застосунок може прямих систему для використання іншого шрифту настроювання стилю DS_SETFONT для діалогового вікна та вказавши ім'я точки розміру та шрифту. Хоча діалоговому вікні шаблон можна вказати шрифт, системи завжди використовує системи шрифт для заголовка та меню діалогового вікна; Це не зміна стилю DS_SETFONT.

Якщо стиль DS_SETFONT, система надішле повідомлення WM_SETFONT у діалоговому вікні порядку і для кожного елемента керування як створює елемент керування. Діалоговому вікні порядок несе відповідальність за збереження маркер шрифт пройшов з WM_SETFONT повідомлення і вибору маркера в контексті пристрій відображення, кожного разу, коли він пише тексту до вікна. Стандартні елементи керування зробити це за замовчуванням.

Стиль DS_SETFONT огляду, система використовує ширину середній символів шрифту для обчислення розташування та розміри діалогового вікна. В іншому випадку, він використовує середній характер ширину системи шрифт.

Index