Відображення вікна повідомлення

Найпростіша форма модальне діалогове вікно є вікно повідомлення. Більшість програм за допомогою повідомлення ящики попереджає користувача помилки і запитувати напрямків про те, як продовжити після сталася помилка. Створити повідомлення за допомогою функції MessageBox або MessageBoxEx , вказавши повідомлення і номер і тип кнопок для відображення. Система створює модальні діалогові вікна, надають свої діалоговому вікні шаблон і процедури. Після того, як користувач закриває вікно повідомлення, MessageBox або MessageBoxEx , повертає значення виявлення кнопки, обраний користувача, щоб закрити вікно повідомлення.

У наведеному нижче прикладі програма відображає вікно повідомлення, якщо fError змінна має значення TRUE. У полі повідомлення відображається повідомлення, що описує помилку. Стиль MB_OKCANCEL керує MessageBox надати двох кнопок, з яких користувач може вибрати, як продовжити:

якщо (fError) {Якщо (MessageBox (hwndDlg, SZNOTFOUND, SZDELETEITEM, MB_OKCANCEL) = = IDOK) {

/ / Запит імені елемента та повторіть команду. 

    }
    інше {

/ / Скасування команди. 

    }
} 

 

У цьому прикладі SZNOTFOUND і SZDELETEITEM, визначений у застосунку, нульовим рядків, які представляють текст повідомлення і назви для вікна повідомлення.

Index