Діалоговому вікні процедури

В діалоговому вікні процедури схожий на вікно процедури в тому, що система надішле повідомлення до процедури, коли в ньому містяться відомості про дати або завдання для виконання. На відміну від вікна процедури в діалоговому вікні процедури ніколи не називає DefWindowProc функції. Замість цього, вона Повертає логічне значення TRUE, якщо вона обробляє повідомлення або ХИБНІСТЬ, якщо цього не.

Кожен діалоговому вікні процедура має такий вигляд:

BOOL APIENTRY DlgProc (hwndDlg, повідомлення, wParam, lParam) HWND hwndDlg; 
UINT повідомлення; 
WPARAM wParam; 
LPARAM lParam; 
{перемикач (повідомлення) {/ / місце повідомлення футляри тут. 
 
        за замовчуванням: повернення ПОМИЛКОВИХ; 
    } 
} 

 

Процедура параметрів виконувати ті ж як у вікно процедура, з hwndDlg параметр отримання в діалоговому вікні, дескриптор вікна.

Більшість діалоговому вікні процедури обробки повідомлення WM_INITDIALOG і WM_COMMAND повідомлення, надіслані на елементи керування, але процес мало, якщо будь-які інші повідомлення. Якщо в діалоговому вікні процедури не обробляти повідомлення, вона має повернути FALSE прямого системи обробити повідомлення всередині країни. Єдиним винятком з цього правила є WM_INITDIALOG повідомлення. Діалоговому вікні процедура має повернути TRUE прямого система для подальшої обробки повідомлення WM_INITDIALOG. У будь-якому випадку, процедура повинна не викликати DefWindowProc.

Index