Поля повідомлення

Вікно повідомлення є спеціальні діалоговому вікні, що програми можна використовувати для відображення повідомлення та запрошення для простих вводу. Вікно повідомлення, зазвичай, містить один або більше кнопок і текст повідомлення. Застосунок створює вікно повідомлення за допомогою функції MessageBox або MessageBoxEx , вказує текст і числа і типи кнопки для відображення. MessageBoxEx функція також дозволяє задати мову для тексту будь-які стандартні кнопки у вікні повідомлення.

Хоча діалогове вікно повідомлення, система бере повний контроль над створенням і управління вікна повідомлення. Це означає, що програма не підтримує діалоговому вікні шаблон та діалоговому вікні порядок. Система створює його власний шаблон, на основі тексту і кнопки для вікна повідомлення та поставок свою власну процедуру діалоговому вікні.

Вікно повідомлення модальне діалогове і система створює його за допомогою ж внутрішні функцій, які використовуються DialogBox . Якщо програма визначає власник-вікна при дзвінках, MessageBox або MessageBoxEx, система вимикає власника. Програма також можете направити в систему, щоб відключити всі верхнього рівня windows, що належать до поточної ланцюжка, вказавши значення MB_TASKMODAL, під час створення діалогового вікна.

Система може надсилати повідомлення до власника, таких як WM_CANCELMODE і WM_ENABLE, як це відбувається під час створення модальне діалогове вікно. Вікно власник повинен нести будь-які дії, за ці повідомлення.