GetNextDlgGroupItem

GetNextDlgGroupItem функція отримує ручкою першого елемента керування до групи елементів керування, що передує (або слідує) вказаного елемента керування в діалоговому вікні.

(HWND GetNextDlgGroupItem HWND  hDlg, / / ручка діалогового вікнаHWNDhCtl, / / ручка керуванняBOOLbPrevious / / напрямку прапор);
 

Параметри

hDlg
Визначає діалоговому вікні пошуку.
hCtl
Ідентифікує керування повинні використовуватися як відправну точку для пошуку. Якщо цей параметр має значення NULL, функція використовує останній (або перший) елемента керування в діалоговому вікні відправну точку для пошуку.
bPrevious
Визначає, як функція полягає в пошуку групу елементів керування в діалоговому вікні. Якщо цей параметр має значення TRUE, функція шукає від попереднього елемента керування у групі. Якщо він має значення FALSE, функція виконує пошук наступного елемента керування у групі.

Повернення значень

Якщо вдасться GetNextDlgGroupItem , значення, що повертається є дескриптор попереднього (або) елемента керування до групи елементів керування.

Якщо функцію не вдається, значення, що повертається, є NULL. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

Функція GetNextDlgGroupItem виконує пошук елементів керування в порядку (або зворотному порядку), вони були створені в діалоговому вікні шаблон. Перший елемент керування у групі потрібно мати WS_GROUP стиль; всі інші елементи керування у групі, потрібно послідовно створити і повинні не є стиль WS_GROUP.

Під час пошуку попереднього елемента керування, функція повертає перший контролю, які він знаходить, що видно і не відключений. Якщо елемент керування, з огляду на hCtl WS_GROUP стилю, функція тимчасово змінює пошуку, щоб знайти перший елемент керування, мають WS_GROUP стиль, а потім резюме пошук в оригінальних напрямку, повернення перший елемент керування, він знаходить це видно і не виключений або повернення hwndCtrl , якщо не знайшов такого контролю.

Під час пошуку наступного елемента керування, функція повертає перший керування, які він знаходить, яку видно, не вимкнуто, і чи не є стиль WS_GROUP. Якщо елемент керування мають стиль WS_GROUP, функції змінює пошуку, знаходить першого елемента керування мають стиль WS_GROUP і повертає цей елемент керування, якщо вона є видимою і не відключений. В іншому випадку функція резюме пошук в напрямку, що оригінальний і повертає перший керування, які він знаходить, що видно і не відключений, або hCtl у разі немає такого контролю.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Діалогове вікно огляд коробки, діалоговому вікні функції, GetNextDlgTabItem

Index