Елементи керування діалоговим вікном редагування

Багато діалогових мають елементах керування, які дозволяють користувачеві постачання текст для вводу. Більшість діалоговому вікні процедури ініціалізації поля під час першого запуску діалогового вікна. Наприклад, діалоговому вікні процедуру може розміщувати пропонується ім'я файлу в елемент керування, який користувач може потім виберіть, змінити або замінити. Діалоговому вікні процедури можна встановити текст у текстове поле за допомогою SetDlgItemText функції, яка копіює текст з даного буфер для редагування елемента керування. Отримавши фокус вводу, редагування елемента керування автоматично вибирає повний текст для редагування.

Тому що елементах керування автоматично повертає їх тексту в діалоговому вікні, діалоговому вікні порядок має отримати текст, перш ніж вона припиняється. Текст можна було знайти за допомогою функції GetDlgItemText , яка копіює редагувати елемент керування тексту в буфер. Діалоговому вікні процедура зазвичай збереження цього тексту ініціалізації керування редагування пізніше або передає його до батьківського вікно для обробки.

Деякі використовують коробки діалогове вікно редагувати елементи керування, які дозволяють користувачеві вводити числа. Діалоговому вікні процедуру можна отримати числа від поля за допомогою GetDlgItemInt функцію, яка отримує текст із редагування контролю і перетворює текст на десяткове значення. Користувач вводить число в десяткових цифр. Це може бути або підписано або непідписаних. Діалоговому вікні процедура може відображати ціле число за допомогою функції SetDlgItemInt . SetDlgItemInt перетворює підписаних або непідписаних ціле в рядок цифр.

Index