Діалоговому вікні стилі шаблона

Кожен діалоговому вікні шаблон визначає поєднання стилю значення, які визначають зовнішній вигляд і функції в діалоговому вікні. Стиль значення можуть бути вікна стилю, такі як WS_POPUP і WS_SYSMENU і діалоговому вікні стилі, такі, як DS_MODALFRAME. Число та тип стилі шаблона залежить від типу та мета діалогового вікна.

Система проходить всі вікна стилі огляду в шаблон, щоб функція CreateWindowEx , під час створення діалогового вікна. Система може передати один або більше розширеної стилі в залежності від даної діалоговому вікні стилі. Наприклад, якщо шаблон визначає DS_MODALFRAME, система використовує WS_EX_DLGMODALFRAME під час створення діалогового вікна. Коли шаблон визначає DS_SYSMODAL, система використовує WS_EX_TOPMOST. Всі інші стилі діалоговому вікні впливати, як система керує діалогового вікна.

Більшість діалогових вікон відображаються спливаючі вікна, які мають систему меню та рядок заголовка. Таким чином, типовий шаблон визначає стилі WS_POPUP, WS_SYSMENU і WS_CAPTION. Шаблон також визначає стиль межі: WS_BORDER для немодальною та діалогових вікнах, DS_MODALFRAME, для модальних діалогових вікон. Шаблон може вказати тип вікна Крім виринаюче вікно (наприклад, WS_OVERLAPPED), якщо він створює налаштувати вікна, а не діалогове вікно.

Система завжди відображає модальне діалогове вікно незалежно від того, чи надано WS_VISIBLE стилю. Коли шаблон для немодальною діалоговому вікні вказує стиль WS_VISIBLE, система автоматично відобразиться діалогове вікно, коли він створив. В іншому випадку, додаток не відповідає за відображення діалогового вікна з використанням ShowWindow функції.

Шаблон можна вказати стиль DS_SETFOREGROUND, щоб змусити систему принести діалогове вікно на передній план. Це особливо корисно для модальних діалогових вікнах, які потребують негайного втручання користувача, незалежно від того власник вікна у вікно на передньому плані.

Використання DS_ABSALIGN стилю, система інтерпретує діалоговому вікні вимірювання як екранних координатах; використання DS_SETFONT стилю, система використовує даного шрифту, замість того, щоб системний шрифт, щоб намалювати тексту в діалоговому вікні клієнтської області та елементів керування в діалоговому вікні; стиль DS_NOIDLEMSG запобігає модальне діалогове вікно надсилання WM_ENTERIDLE повідомлення до вікна власника. Ці стилі описані більш докладно в нижче в цієї теми.

DS_LOCALEDIT стиль, не відноситься до Win32-додатків.

Діалогові вікна зі стилем DS_SYSMODAL отримувати стиль вікна WS_EX_TOPMOST, але не інші особливі властивості або стилі. Це означає, що користувач все ще має доступ до інших вікон на робочому столі навіть якщо вказаний DS_SYSMODAL.

Index