Власник вікно

Більшість діалогових є власником-вікна (або простіше кажучи, власник). Під час створення діалогового вікна, застосування встановлює власника, вказавши дескриптор вікна власника. Система використовує власника для визначення розташування у діалоговому вікні в Z-послідовності, так що діалогового вікна завжди розташовані вище її власником. Крім того, система може надсилати повідомлення до вікна процедура власника, його подій у діалоговому вікні повідомлення.

Система автоматично приховується або руйнує діалогового вікна, коли його власника приховані або знищені. Це означає, що діалоговому вікні процедура вимагає немає спеціальної обробки для виявлення змін до стану вікна власник.

Типовий діалоговому вікні використовується у поєднанні з команди в меню, вікна власник тому зазвичай вікно, що містить меню. Хоча можна створити в діалоговому вікні, яке має не власник, не рекомендується. Наприклад, коли модальне діалогове вікно не власник, система не вимикає будь-якої програми в інші вікна і користувач може продовжувати виконувати роботи в windows, перемігши мета модальне діалогове вікно.

Коли діалогове вікно немодальною не власник, система приховує ні руйнує діалогового вікна, коли інших вікон у програмі є приховані або знищені. Хоча це не перемогти діалогове вікно немодальною, вона вимагає, що застосування виконання спеціальної обробки щоб діалоговому вікні приховані і знищено у відповідний час.

Index