Про елементи керування

Контроль, як інші вікна, кожен належить клас вікна, або попередньо визначені або програми, які визначені. Клас вікна і відповідне вікно процедури визначити властивості елемента керування, вигляд, поведінку та призначення. Заявку можна створити елементи керування окремо, вказавши ім'я класу вікна при дзвінках CreateWindowEx функції. Програма також можете направити системи для створення елементів керування для діалоговому вікні можна вказати елементи керування в діалоговому вікні шаблон.

Елементи керування — це дитина windows. Коли система створює елементи керування діалогове вікно, кожний елемент керування є дитини в діалоговому вікні. Якщо застосунок створює елемента керування, це дитина вікно, виявлені застосунком. Цей зв'язок є важливим, оскільки елемент керування посилає повідомлення, що називається сповіщень, батько вікно, коли відбуваються події, такі, як введення від користувача, в елементі керування. Додаток, що спирається на ці сповіщень, щоб визначити, які дії користувач хоче застосування прийняти.

Оскільки елементи керування windows, застосування ними можна маніпулювати за допомогою функції керування вікнами, такі, як ShowWindow та EnableWindow функцій. Якщо для елемента керування, клас вікна підтримує Керування повідомленнями, застосунок також може маніпулювати контролю цього класу за допомогою SendMessage функції для надсилання цих повідомлень до елемента керування. Мета і функція кожного повідомлення специфічні для клас вікна і визначена процедура вікна елемента керування.

Index