Пошук і заміна діалогових вікон

Діалогове вікно Пошук дозволяє вказувати рядок для пошуку, а також параметри для використання під час пошуку тексту в документі. Замінити діалоговому вікні дає змогу вказувати в рядок пошуку і рядок заміни, а також параметри для управління роботою.

Ви створити та відобразити діалогове вікно знайти ініціалізації FINDREPLACE структури та проходження структура FindText функції. Створення та відображення діалогового вікна замінити ініціалізації FINDREPLACE структури та проходження структура ReplaceText функції.

На нижченаведеному малюнку показано типове діалогового вікна Пошук.

На нижченаведеному малюнку показано типове діалогового вікна замінити.

На відміну від інших типових діалогові вікна діалогові вікна Пошук і заміна є немодальною. Діалогове вікно немодальною дозволяє користувачеві перемикатися між діалогового вікна та вікна, які його створили. Це корисно для дозволити користувачеві пошуку рядка, перейдіть до вікна додатка, для роботи на рядок та повернутися до діалогового вікна для шукати інший рядок, не повторюючи команди, необхідні для відкриття діалогового вікна.

Якщо функція FindText або ReplaceText успішно створює діалогового вікна, повертається маркер у діалоговому вікні. Використайте цей маркер переміщення і спілкуватися з діалогового вікна. Якщо функції не вдалося створити діалогове вікно, вона повертає NULL. Ви можете визначити причину помилки, шляхом виклику функції CommDlgExtendedError до отримання значення розширена помилка.