FINDMSGSTRING зареєстрованих повідомлень

Перед створенням діалогове вікно знайти або замінити , ви повинні викликати функцію RegisterWindowMessage , щоб отримати ідентифікатор повідомлення для FINDMSGSTRING зареєстрованих повідомлень. Потім за допомогою ідентифікатора для виявлення та обробки повідомлень, надісланих з діалогового вікна. Коли користувач натискає на Знайти далі, замінитиабо Замінити все кнопку в діалоговому вікні, процедура діалоговому вікні надсилання повідомлення FINDMSGSTRING процедуру вікна вікна власника. Під час створення діалогового вікна, член hwndOwner FINDREPLACE структури ідентифікує власника вікна.

LParam параметр FINDMSGSTRING повідомлення — це вказівник на структуру FINDREPLACE , указаний під час створення діалогового вікна. Перш ніж надсилати повідомлення, діалоговому вікні набори члени цієї структури з останніми користувача введення, включаючи рядок для пошуку, рядок заміни (за її наявності) й параметри для операцію пошуку та заміни.

У FINDMSGSTRING повідомленні прапори членом FINDREPLACE структура включає один з наступних прапори вказати подія, що викликало повідомлення.

Прапор Значення
FR_DIALOGTERM Закриття діалогового вікна. Після того, як власник вікно обробляє це повідомлення, маркер діалогового вікна вже недійсний.
FR_FINDNEXT Користувач натиснув кнопку Знайти далі в діалоговому вікні знайти або замінити . Член lpstrFindWhat визначає рядок для пошуку.
FR_REPLACE Користувач натиснув кнопку замінити в діалоговому вікні заміни . Член lpstrFindWhat визначає рядок, щоб замінити і член lpstrReplaceWith визначає рядок заміни.
FR_REPLACEALL Користувач натиснув кнопку Замінити все в діалоговому вікні заміни . Член lpstrFindWhat визначає рядок, щоб замінити і член lpstrReplaceWith визначає рядок заміни.

Знайти далі або Замінити всі повідомлення член прапори можуть містити будь-яку комбінацію наступні варіанти стану вказати параметри пошуку.

Прапор Значення
FR_DOWN Якщо встановити, вниз перемикачі напрямком обрано кнопку, про те, що користувач хоче пошук з поточного розташування до кінця документа. Якщо FR_DOWN не встановлено, вибрано кнопку " вгору ", так що користувач хоче, щоб шукати на початок документа.
FR_MATCHCASE Якщо встановити прапорець Враховувати регістр перевіряється, про те, що користувач хоче пошуку, щоб бути з урахуванням регістру. Якщо FR_MATCHCASE не встановлено, прапорець знято так пошуку має бути чутливі.
FR_WHOLEWORD Якщо встановити прапорець Відповідати весь слово тільки перевірив, про те, що користувач хоче, щоб шукати тільки цілі слова, які відповідають пошуковому рядку. Якщо FR_WHOLEWORD не встановлено, прапорець знято, ви також повинні шукати слово фрагменти, які відповідають пошуковому рядку.

Index